Logo

Kupcsik Laci visszatért!

2017. 06. 09.
Szenzációs hír, hogy Kupcsik Laci elkezdte megvalósítani az utolsó nagy dobását.

Kupcsik Laci azon kevesek közé tartozik, aki rendkívüli sportolóként több sportágban is sikereket tudott elérni. Erőemelőként, fekvenyomóként vált ismertté, több világcsúcs, VB és EB cím is fűződik a nevéhez. (Csak fekvenyomásban 6 VB és 6 EB győzelme van!)Majd testépítésen is komoly eredményeket ért el, többek között IFBB Európa bajnok lett 2004-ben. Sokan nem tudják, hogy gyerekkora óra cselgáncsozott és ebben is országos bajnoki címmel rendelkezik, és talán azzal sincs mindenki tisztában, hogy megguggolta a 310kg-ot.

Laci aktív versenyzői évei után edzőként és mentorként működött, a veszprémi Top Gym erőemelő csapata komoly eredményeket ért el segítségével.

A vicces helyzet az, hogy eljött az ötvenedik életév, és Laci megfogadta, hogy még egyszer bajnok lesz minden sportágban. Az első körök már lefutottak (BBTv-t érdemes figyelni!) és megvan a korosztályos bodybuilding világbajnoki cím.

Az NAC spanyolországi világbajnokságán Kupcsik Laci aranyérmet szerzett az ötven feletti korcsoportban!

Szabadpóz közben törte ki a nyakát egy versenyen, miután elhibázott egy hátraszaltót.
Már-már hihetetlen, de van a történetben azért egy jelentős csavar. Meg pár érdekes eszemfuttatás: ismét egy túl jó interjú!
Az Ember Akit Szivatni Kell, Mert Nem Jött El A Superbodyra, pedig többszörös Erősember Magyar Bajnok, most versenyzett a Muscle Beachen de hiába. A helyzet nem jó, de bosszút fog állni!