Logo
 

Superbody 2017 közvetítés

2017. 11. 04.
Megkezdődött a rekordméretű Superbody 2017; cikkünk folyamatosan frissül.

 

 

ÉRDEKESSÉGEK A 2017-ES SUPERBODYRÓL

 

Grand Prix bajnok:

Óriási dráma és megismételt pontozás után végül az élő legenda, Molnár Peti vitte a Superbody Grand Prix kategóriát. Miután évek óta a világ minden táján feltörli a padlót a legjobb testépítőkkel, a magyar Superbody-n kellett a legkeményebben harcolnia a győzelemért. Szmereka Laci világklasszis formát hozott, kondícióban egyértelműen jobb volt, és tömegben sem vallott szégyent. Ez a második hely felér egy világbajnoki címmel, még ha idén szobor nélkül is megy haza.

1. Molnár Péter (83)
2. Szmereka László (119)

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Grand Prix eredmény:

3. Dudás Ádám (162)
4. Bereczki Krisztián (165)
5. Ménesi Norbert (31)
6. Horváth Ottó (141)
7. Krammer Levente (2)
8. Stocker Ádám (8)
9. Horváth Tibor (127)
10. Nyikos Gábor (32)

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Open Abszolút eredmény:

Kaszás Bálint vissza akart vonulni, és kizárólag a Superbody kedvéért készült fel még egy utolsó alkalommal. Meglett az álma: kegyetlen formával háromszoros Superbody abszolút bajnok, az ország történetének egyik legjobb versenyzője. Remélhetőleg látunk tőle még néhány visszatérést, amíg ilyen fizikumot tud hozni.

1. Kaszás Bálint (80)
2. Kohári Richárd (75)
3. Dénes Gábor (6)
4. Varga Dániel (14)
5. Vladár Tamás (77)
6. Gerlai Attila (69)

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

T - U - A Abszolút eredmény:

1. Arnold Gergely (12)
2. Fister András (27)
3. Szür Zoltán (24)
4. Bennárik Mihály (11)
5. Tóth Csaba (128)
6. Törőcsik Dániel (34)

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Grand Prix update:

Olyan szoros a verseny, hogy újra kell pontozni Molnár Petit és Szmereka Lacit. Minden idők legjobb GP kategóriájának első helye a tét!

 

 

 --------------------------------

 

Grand Prix versenyzők:

Iszonyat show van, az igazi testépítés megérkezett, ez a nézőtéren is látszik, a színpadon meg főleg. Brutál izmok, és hiába tartotta mindenki favoritnak Molnár Petit, nem vette elég komolyan a felkészülést, amire csúnyán ráfizethet. Minden idők legjobb GP kategóriáján Szmereka László elkaphatja a derék nélküli embert, aki genetikában nem, de tömegben felveszi vele a versenyt, kondícióban pedig veri is.

2 Krammer Levente
8 Stocker Ádám
31 Ménesi Norbert
32 Nyikos Gábor
83 Molnár Péter
119 Szmereka László
127 Horváth Tibor
141 Horváth Ottó
162 Dudás Ádám
165 Bereczki Krisztián

 

 

 --------------------------------

 

Grand Prix bírói panel:

Vida Zoltán, Láng Tamás, Zimmermann Ferenc, Berkes László, Serfőző Tamás, Turós György, Taksonyi Erika

 

 --------------------------------

 

T - U - A Abszolút versenyzők:

11 Bennárik Mihály
12 Arnold Gergely
24 Szür Zoltán
27 Fister András
34 Törőcsik Dániel
128 Tóth Csaba

 

 --------------------------------

 

T - U - A Abszolút bírói panel:

Láng Péter, Zimmernann Ferencné, Turós György (helyettesíti L. Kovács Andreát), Koós Katalin, Kathi Béla, Kenderes Attila, Balogh Sándor

 

 --------------------------------

 

Open abszolút versenyzők:

6 Dénes Gábor
14 Varga Dániel
69 Gerlai Attila
75 Kohári Richárd
77 Vladár Tamás
80 Kaszás Bálint

 

 

 --------------------------------

 

Open abszolút bírói panel:

Vida Zoltán, Veres Tamás, Berkes László, Balogh Sándor, Taksonyi Erika, Láng Tamás, Kathi Béla

 

 --------------------------------

 

Újonc döntő eredmény:

1. Tóth Csaba (128)
2. Bennárik Mihály (11)
3. Aszalos Viktor (52)
4. Valla Bálint (73)
5. Portik Zsolt (140)
6. Domavári Gergő (23)

 

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Athletic döntő eredmény:

1. Arnold Gergely (12)
2. Szür Zoltán (24)
3. Csordás Gergő (68)
4. Gasparics Zoltán (122)
5. Gaál Marcell (60)
6. Pálmai Sándor (19)

 

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Teenager eredmény:

1. Fister András (27)
2. Törőcsik Dániel (34)
3. Rakonczás Péter Márk  (115)
4. Horváth Gergő (171)
5. Kovács Márton Vilmos (25)
6. Pék Gyula (51)

 

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

Újonc döntősök:

11 Bennárik Mihály
23 Domavári Gergő
52 Aszalós Viktor
73 Valla Bálint
128 Tóth Csaba
140 Portik Zsolt

 

 

 --------------------------------

 

Újonc döntő bírói panel:

Oleg Procenko, Jeskó Tamás, Zimmermann Ferenc, Serfőző Tamás, Messe Zsuzsa, Kenderes Attila, Turós György

 

 --------------------------------

 

Athletic döntősök:

12 Arnold Gergely
19 Pálmai Sándor
24 Szür Zoltán
60 Gaál Marcell
68 Csordás Gergő
122 Gasparics Zoltán

 

 

 --------------------------------

 

Athletic döntő bírói panel:

Koós Katalin, Veres Tamás, Taksonyi Erika, Zimmermann Ferenc, Kenderes Attila, Balogh Sándor, Oleg Procenko

 

 --------------------------------

 

Teenager indulók:

25 Kovács Márton Vilmos
27 Fister András
34 Törőcsik Dániel
51 Pék Gyula
115 Rakonczás Péter Márk
171 Horváth Gergő

 

 

 --------------------------------

 

Teenager bírói panel:

L. Kovács Andrea, Jeskó Tamás, Turós György, Oleg Procenko, Láng Tamás, Vida Zoltán, ZimmerMann Ferencné

 

 --------------------------------

A TÖBBI IFBB KATEGÓRIA EREDMÉNYEI A SUPERBODY.HU-N LESZNEK ELÉRHETŐK.

 

Body Fitness eredmény:

1. Harangi Adrienn (126)
2. Gágos Tímea (129)
3. Czotter Marianna (176)
4. Kriston Roxán (79)
5. Polgár Szilvia (45)
6. Urbán Terézia (29)

 

 

PONTOZÓLAP

 

 --------------------------------

 

 Body Fitness indulók:

29 Urbán Terézia
45 Polgár Szilvia
79 Kriston Roxán
91 Suhajda Franciska
109 Bodonyi Gyöngyi
126 Harangi Adrienn
129 Gágos Tímea
130 Kopp Andrea
134 Csala Lilla
139 Sántha Dorina
175 Szilágyi Ildikó
176 Czotter Marianna

 

--------------------------------

 

Body Fitness bírói panel:

Turós György, Messe Zsuzsa, Jeskó Tamás, Kathi Béla, L. Kovács Andrea, Leányfalvi Ferenc, Veres Tamás

 

--------------------------------

 

Open 2 eredmény:

Open 2-ben szorosabb volt a verseny, Kohári Richárd és Dénes Gábor elképesztően közel vannak egymáshoz, és Gerlai Attila is lőtávolban volt, de végül be kellett érnie a harmadik hellyel.

1. Kohári Richárd (75)
2. Dénes Gábor (6)
3. Gerlai Attila (69)
4. Bús Attila (131)
5. Rigó Richárd (159)
6. Takács Tibor (26)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Open 1 eredmény

Az Open már igazi testépítő kategória, ennek megfelelően pusztító formákat láttunk. Kaszás Bálint lenyűgöző, simán nyert, pedig komoly ellenfeleket kapott a romszáraz Varga Dani és Vladár Tomi személyében.

1. Kaszás Bálint (80)
2. Varga Dániel (14)
3. Vladár Tamás (77)
4. Füzesy Szabolcs (78)
5. Landgráff Zsolt (7)
6. Vas Ádám (112)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Open 2 indulók:

6 Dénes Gábor
26 Takács Tibor
69 Gerlai Attila
75 Kohári Richárd
131 Bús Attila
159 Rigó Richárd

 

 

--------------------------------

 

Open 1 indulók:

7 Landgráff Zsolt
14 Varga Dániel
77 Vladár Tamás
78 Füzesy Szabolcs
80 Kaszás Bálint
112 Vas Ádám
166 Kende Zoltán

 

 

--------------------------------

 

Open bírói panel:

Leányfalvi Ferenc, Berkes László, Balogh Sándor, Jeskó Tamás, Kathi Béla, Láng Péter, Serfőző Tamás

 

--------------------------------

 

Újonc 2 eredmény:

1. Aszalós Viktor (52)
2. Valla Bálint (73)
3. Domavári Gergő (23)
4. Tasi Konrád (87)
5. Somogyi Dániel (57)
6. Henczi Bálint (101)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Újonc 1 eredmény:

1. Bennárik Mihály (11)
2. Tóth Csaba (128)
3. Portik Zsolt (140)
4. Gál Sándor (4)
5. Vucsetics Renátó (18)
6. Bakos Tamás (154)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Újonc 2 versenyzők:

9 Császti Levente
23 Domavári Gergő
52 Aszalós Viktor
57 Somogyi Dániel
73 Valla Bálint
87 Tasi Konrád
101 Henczi Bálint

 

--------------------------------

 

Újonc 1 versenyzők:

4 Gál Sándor
11 Bennárik Mihály
18 Vucsetics Renátó
67 Csordás Tamás
89 Papp Márton Soma
128 Tóth Csaba
140 Portik Zsolt
154 Bakos Tamás

 

--------------------------------

 

Újonc bírói panel: 

Kenderes Attila, Kathi Béla (Turós Györgyöt helyettesíti), Serfőző tamás, Koós Katalin, Láng Péter, Taksonyi Erika, Vida Zoltán

 

--------------------------------

 

Athletic 2  eredmény:

1. Gaál Marcell (60)
2. Pálmai Sándor (19)
3. Gasparics Zoltán (122)
4. Keméndy György (93)
5. Gál Zoltán (56)
6. Kossa Attila (96)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Athletic 1 eredmény:

1. Arnold Gergely (12)
2. Szür Zoltán (24)
3. Csordás Gergő (68)
4. Vékony Tibor (16)
5. Sági Roland (61)
6. Vas Zsolt (113)

 

PONTOZÓLAP

 

--------------------------------

 

Athletic 2 versenyzők:

19 Pálmai Sándor
56 Gál Zoltán
60 Gaál Marcell
81 Huszka Martin
93 Keméndy György
96 Kossa Attila
118 Bódis Krisztián
122 Gasparics Zoltán
163 Mázás Marcell Rudolf

 

--------------------------------

 

Athletic 1 versenyzők:

12 Arnold Gergely
16 Vékony Tibor
24 Szür Zoltán
61 Sági Roland
68 Csordás Gergő
104 Tóth Attila
113 Vas Zsolt
152 Valuska Tamás
153 Büki Béla

 

---------------------------------

 

Athletic bírói panel:

Láng Tamás, Zimmermann Ferenc, Zimmermann Ferencné, L. Kovács Andrea, Veres Tamás, Oleg Procenko, Kathi Béla

 

----------------------------------

 

Megkezdődött a Superbody, az esemény dimenzióihoz mérten szinte érzékelhetetlen csúszással. 200 induló brutális egy versenyen, különösen Magyarország alig tízmillió lakójából.

Idén a pontozás és a verseny tisztaságát újabb szabályokkal garantáljuk: a kategóriák bírói panelei véletlenszerű sorsolással lettek összeállítva, és a pontozólapok nyilvánosak lesznek lentebb.



Kettős győzelmet hozott Brandon Curry és Cedric McMillan a Team Scitec-nek, Tóth Dani a gigantikus mezőny első felébe jutott, és titokban egy új remény is feltűnt a Ferrigno Legacy-n.
Kai Greene a Creed 2-ben kapott szerepet, a Stranger Things után a moziba is eljut.
Fejlemények vannak az első, igazi, legfaszább Cutler Gymben!
Termékajánló
2,35 kg 
 / 4.8
5%   14 690 Ft  
13 955 Ft
%
3,178 kg 
 / 4.7
15%   12 990 Ft  
10 990 Ft
30 gr. 
 / 4.8
4%   260 Ft  
250 Ft
100 kap. 
 / 4.8
5%   2 490 Ft  
2 365 Ft
Képgaléria
Képgalériánkban jelenleg
98183 fénykép található.
Bodysport Kupa 2010
Bodysport Kupa 2010
Tisza Kupa 2002
Junior Testépítés -70kg
Pál László, Sopisz Alekosz, Papp Roland, Kondor József
Tisza Kupa 2002 Junior Testépítés -70kg Pál László, Sopisz Alekosz, Papp Roland, Kondor József
Kereső |  NapiTop |  HetiTop |  HaviTop |  Ízelítő

Videó Ajánló
Brokkolis-mozzarellás tojásfehérje omlett - Body.Builder Gasztro Rovat 15. rész
Brokkolis-mozzarellás tojásfehérje omlett - Body.Builder Gasztro Rovat 15. rész
BB.Tv Episode #136
BB.Tv Episode #136
Kereső |  NapiTop |  HetiTop |  HaviTop |  Ízelítő


Partnereink





Megosztás

Médiaajánlat | Impresszum
Töltődik...
Türelem töltődik....